tauron primabiotic

Primabiotic wspiera sport!

Marka Primabiotic w ostatnim czasie angażuje się w projekty sportowe, promując przy tym aktywny, a przede wszystkim zdrowy styl życia. Chwilę temu pojawiła się informacja o sponsorowaniu Lecha Poznań, a to nie wszystko. Primabiotic został także sponsorem finału TAURON Pucharu Polski!

Marka Primabiotic prężnie rozwija swoją działalność w obszarze sportu. Poszerza swoją gamę produktów o produkty przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Angażuje się także w różne przedsięwzięcia sportowe.

Już w nadchodzący weekend w Krakowie odbędzie się turniej finałowy TAURON Pucharu Polski – wydarzenie, które Primabiotic wspiera!

Z tego, co udało nam się dowiedzieć, bilety cieszą się dużą popularnością, a frekwencja na meczach półfinałowych i finałowych według zapewnień ma być najwyższa w historii!

Podczas wydarzenia w hali stanie stoisko marki. Dodatkowo Primabiotic będzie sponsorem nagród w konkursie organizowanym dla kibiców. Dodatkowo marka będzie miała wyłączną ekspozycję na stoliku sędziowskim.

Jest to kolejny nasz sukces, ponieważ dopiero co ogłosiliśmy podjęcie współpracy z poznańskim Kolejorzem na najbliższe dwanaście miesięcy. Wspólnie chcemy działać w social mediach, a marka nasza widoczna jest już w przestrzeniach stadionu.

Takie współprace bardzo nas cieszą. Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia i wspieranie sportowych emocji!

Więcej o współpracy z Lechem Poznań: Jesteśmy sponsorem Lecha Poznań!