Natubay ma w swoim portfolio markę Primabiotic, oferującą produkty dla osób ceniących naturę i zdrowy styl życia. Suplementy, witaminy i kosmetyki od Primabiotic wyróżniają się prostymi składami, brakiem szkodliwej chemii i wysoką skutecznością. 

Flagowym produktem marki jest Collagen Primabiotic, dostępny w formie poręcznych shotów. Zawiera aż 10.000 mg naturalnego kolagenu i niezbędne witaminy, wspiera funkcjonowanie stawów, mięśni i chrząstek, wzmacnia włosy i paznokcie oraz poprawia nawilżenie i elastyczność skóry.

 

W ofercie Primabiotic znajdują się również: probiotyki i kosmetyki probiotyczne, oleje tłoczone na zimno, a także witaminy w kroplach, kapsułkach i proszku. Systematycznie poszerzamy asortyment, wzbogacając go o kolejne naturalne produkty dla zdrowia i urody! 

Zapraszamy do współpracy właścicieli aptek, sklepów ze zdrową żywnością, salonów kosmetycznych, drogerii i wszystkich, którzy chcą mieć w swojej ofercie nasze produkty. Przykładamy wielką wagę do społecznej odpowiedzialności biznesu, chętnie współpracujemy z Partnerami, którzy prowadzą działalność społeczną, prozdrowotną i edukacyjną.

 

 

Od niedawna pod skrzydłami Natubay rozwija się też marka własna Prima. Produkty dla pacjentów naszych aptek wyróżniają się konkurencyjną ceną przy zachowaniu najwyższej jakości. W każdym miesiącu wprowadzamy kolejne nowości Prima i Prima Kids, tak by każdy mógł znaleźć produkty dla siebie i tworzyć z nami domową apteczkę!

 

prima